حقوق قانونی وب سایت :
۱- این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
۲- کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
۳- مطالب وب سایت انجمن مددکاری امام زمان (عج) صرفاً به منظور اطلاع رسانی اشخاص حقیقی و حقوقی است که مایل به آشنایی، همکاری، کمک رسانی، عضویت و یا کسب اطلاعات تخصصی در حوزه‌های مالی، حمایتی و درمانی انجمن و جهت کمک به ایتام نیازمند می‌باشد.
۴- حقوق لوگو، تصاویر (اعم از عکس یا ویدئو) و طراحی‌های این وب سایت منحصراً متعلق به انجمن مددکاری امام زمان (عج) بوده، اقتباس و کپی از آنها به هر دلیلی حتی با قصد کمک به انجمن ممنوع می باشد.
۵- وظیفه کنترل نظرات بر عهده صاحب اکانت می باشد.
۶- نظرات و پیشنهادات هر شخصی در سایت با هر زبان ، نژاد و محل سکونتی در سایت پس از تایید مدیر سایت قابل انتشار می باشد
۷- موارد فرم اشتراک، قلک و پرداخت کمک آنلاین توسط مدیر سایت، تماما تحویل مسئول واحد حسابداری و مراحل اداری آن به مراتب انجام و بررسی و مبالغ صرف خانواده های ایتام نیازمند می شود.
۸- انجمن مددکاری امام زمان (عج) با این باور که تمامی افراد قصد خیر و کمک به ایتام تحت پوشش را دارند از همه شما عزیزان تقاضا می‌کند در صورتیکه قصد استفاده از نام و لینک انجمن مددکاری امام زمان (عج) و یا تبلیغ برای انجمن در سایت خود را دارید، این کار را با اطلاع و کسب موافقت خیریه انجام دهید. هر گونه استفاده از نام، لوگو و لینک بدون کسب موافقت کتبی خیریه غیر قانونی بوده و قابل پیگرد قانونی می‌باشد.
9- انجمن مددکاری امام زمان (عج) به جز دفاتری که مشخصات آنها در وبسایت قید شده، شعبه یا دفتر نمایندگی دیگری در ایران یا خارج از ایران ندارد.