اشتغال آقایان

به گزارش واحد حرفه آموزی و اشتغال آقایان ، در فصل تابستان کلاسهای متنوعی به همراه اردوهای فوق برنامه برای شرکت کنندگان در این برنامه ها در نظر گرفته شد.
مراسم همایش حرفه آموزی و افتتاحیه کلاسهای تابستان در تاریخ ۹۷/۴/۱۴ در محل سالن اجتماعات انجمن مددکاری امام زمان(عج)با حضور شاگردان و اساتید این کلاسها برگزار شد و کلاسها از تاریخ ۹۷/۰۵/۱۵ شروع و تا پایان مرداد ماه به طول انجامید.
این کلاسها ۳ روز در هفته و بصورت کارگاههای آموزشی ۶ ساعته در محل هنرستانهای سطح شهر و کلاسهای آموزشی ۴ ساعته در مکان کانون اندیشه برگزار شد.
کارگاهها و کلاسهای تابستانه این واحد در رشته های برق خودرو ، رباتیک ، پرورش گل و گیاه ، ابزارشناسی و نگارگری ، برق ساختمان، مکانیک خودرو ، تعمیر لوازم خانگی و تاسیسات و در هنرستانهای سروش و مشاهیر ، آموزشگاه آیندگان و کانون اندیشه برگزار شد که ۷۸ نفر از مددجویان در این برنامه ها شرکت کردند
به شرکت کنندگان در کلاس رباتیک بعد از اتمام دوره مدرک دوره نیز اعطا شد ، افراد شرکت کننده در این کلاس به هشتمین جشنواره ربات های آموزشی آریاناکاپ و اولین دوره مسابقات ربوتکس ایران نیز راه یافتند برای شرکت کنندگان در کلاسهای تابستانه این واحد نیز اردوهای تابستانه درنظر گرفته شد که ۴۰ نفردراردوی استخرسرتاوه درتاریخ ۹۷/۰۵/۱۱ ونیز ۲۵ نفردراردوی باغ جوان در تاریخ ۹۷/۰۵/۲۳ شرکت کردند.